ŽUTI OLIMPIJSKI TURNIR

Žuta boja predstavlja optimizam, a mi smo optimistični u pogledu plasmana naših gimnastičara na Olimpijskim igrama u Tokiju. Kako kažu, sreća prati hrabre, pa ovoga puta nagrađujemo upravo one s najvećim omjerom pobjeda i uloga.

U žutom krugu donosimo Vam automate sa knjigama, jer u natjecanju nisu bitni samo sreća i snaga - znanje i umijeće također su od velike važnosti.

• Trajanje mini turnira: 2. kolovoza (10:00h) do 5. kolovoza (23:59h) 2021
  • Sudjelujući automatiRamses Book, Book of Aztec, Book of Dead, Book of Ra Classic, Book of Ra deluxe 6, Books and temples
  • Kako sudjelovati: Igrajte bilo koji od automata iznad, osvojite medalje za top 3 igrača na ljestvici i besplatne vrtnje. Na najviša mjesta na ljestvici uvrštavaju se igrači sa najvećim omjerom uloga i dobitaka - primjerice, uložite 2 kune, a osvojite 10 kuna - Vaš omjer je 10:2 = 5.
  • Nagrade: ZLATNA MEDALJA U ŽUTOJ DISCIPLINI + 100 besplatnih vrtnji, SREBRNA MEDALJA U ŽUTOJ DISCIPLINI + 75 besplatnih vrtnji, BRONČANA MEDALJA U ŽUTOJ DISCIPLINI + 50 besplatnih vrtnji