PLAVI OLIMPIJSKI TURNIR

Plava je boja mora - to nam je svima poznato. Hrvatska će također biti dobro zastupljena u vodenim sportovima na Olimpijskim igrama. Navijat ćemo za naše jedriličare, plivače, veslače, kajakaše, a posebno za naše vaterpoliste - barakude!

Okušajte se i Vi na našem mini turniru sa vodenim automatima i osvojite zlatnu, srebrnu ili brončanu medalju i besplatne vrtnje.

Snaga vode nije šala, stoga će pobijediti oni najuporniji, sa najviše postavljenih oklada.

Nakon iscrpljujućeg nogometnog prvenstva, zabavite se uz naše morske igre i neka Vam morska bića i legendarni grad pod morem donesu sreću i prijeko potrebno osvježenje.

• Trajanje mini turnira: 24. srpnja (10:00h) do 26. srpnja (23:59h) 2021
  • Sudjelujući automati: Mission Atlantis, Blue Dolphin, Wild Dolphins, Dolphins Pearl Classic, Atlantis World, Mermaid's Diamond
  • Kako sudjelovati: Igrajte bilo koji od automata iznad, osvojite medalje za top 3 igrača na ljestvici i besplatne vrtnje. Na najviša mjesta na ljestvici uvrštavaju se igrači sa najvećim brojem postavljenih oklada.
  • Nagrade: ZLATNA MEDALJA U PLAVOJ DISCIPLINI i 100 besplatnih vrtnji, SREBRNA MEDALJA U PLAVOJ DISCIPLINI i 75 besplatnih vrtnji, BRONČANA MEDALJA U PLAVOJ DISCIPLINI i 50 besplatnih vrtnji