CRVENI OLIMPIJSKI TURNIR

Crvena je boja strasti i vatre – to je ujedno i jedna od boja hrvatskog grba i zastave! U povijesti Olimpijskih igara Hrvatska je osvojila najviše zlatnih medalja u ljetnim sportovima u atletici, gdje nas i ovog puta predstavljaju naši sportaši.

U ovom krugu donosimo Vam tri vruće igre u kojima ćete imati priliku žariti i paliti, dok u preostale tri sa voćkicama možete povremeno predahnuti i osvježiti se kako biste nastavili dalje u žestokom ritmu.

No, tko će osvojiti zlatnu medalju s najviše oklada na crvenom mini turniru na Senatoru? Potrudite se da to budete upravo Vi! Sudjelujte odmah.

• Trajanje mini turnira: 30. srpnja (10:00h) do 1. kolovoza (23:59h) 2021
  • Sudjelujući automati: Fancy Fruits, Allways Hot Fruits, 40 Super Hot, 20 Super Hot, Bubble Fruits, 30 Spicy Fruits
  • Kako sudjelovati: Igrajte bilo koji od automata iznad, osvojite medalje za top 3 igrača na ljestvici i besplatne vrtnje. Na najviša mjesta na ljestvici uvrštavaju se igrači sa najvećim brojem postavljenih oklada, pri čemu se broje isključivo oni ulozi koji su iznosili minimalno 1 kunu.
  • Nagrade: ZLATNA MEDALJA U CRVENOJ DISCIPLINI i 100 besplatnih vrtnji, SREBRNA MEDALJA U CRVENOJ DISCIPLINI i 75 besplatnih vrtnji, BRONČANA MEDALJA U CRVENOJ DISCIPLINI i 50 besplatnih vrtnji

{{ typeName || "Games" }} od {{ providerName }}

• Igrajte Demo

• Kako sudjelovati: Igrajte bilo koji od automata iznad, osvojite medalje za top 3 igrača na ljestvici i besplatne vrtnje. Na najviša mjesta na ljestvici uvrštavaju se igrači sa najvećim brojem postavljenih oklada, pri čemu se broje isključivo oni ulozi koji su iznosili minimalno 1 kunu.
  • .Nagrade: ZLATNA MEDALJA U CRVENOJ DISCIPLINI i 100 besplatnih vrtnji, SREBRNA MEDALJA U CRVENOJ DISCIPLINI i 75 besplatnih vrtnji, BRONČANA MEDALJA U CRVENOJ DISCIPLINI i 50 besplatnih vrtnji