CRNI OLIMPIJSKI TURNIR

Crna boja predstavlja tamu, a svaki vrhunski sportaš susreće se sa crnim i mračnim trenucima tokom svoje karijere. Međutim, važno je boriti se do kraja i ne posustajati, a mi Hrvati smo borci - na Olimpijskim igrama predstavljaju nas natjecatelji u borilačkim vještinama kao što su boks, taekwondo i karate.

Borbenost i odlučnost su u ovom krugu ključne, jer nasuprot Vas bit će mitološka bića poput zmajeva, grčkih božanstava, a uz mitološke opasnosti bit će tu i ponešto stvarnih iz samog srca prašume.

Međutim, nas zanima tko će se najbolje boriti na našem crnom mini turniru? Medalje će osvojiti igrači koji su ostvarili najveći omjer pobjeda i uloga.

• Trajanje mini turnira: 27. srpnja (10:00h) do 29. srpnja (23:59h) 2021
  • Sudjelujući automati: 2 Dragons, Dragon Reels, King Of The Jungle, Rise of Olympus, Red Dragon Wild, Dragon Ship
  • Kako sudjelovati: Igrajte bilo koji od automata iznad, osvojite medalje za top 3 igrača na ljestvici i besplatne vrtnje. Na najviša mjesta na ljestvici uvrštavaju se igrači sa najvećim omjerom uloga i dobitaka - primjerice, uložite 2 kune, a osvojite 10 kuna - Vaš omjer je 10:2 = 5.
  • Nagrade: ZLATNA MEDALJA U CRNOJ DISCIPLINI i 100 besplatnih vrtnji, SREBRNA MEDALJA U CRNOJ DISCIPLINI i 75 besplatnih vrtnji, BRONČANA MEDALJA U CRNOJ DISCIPLINI i 50 besplatnih vrtnji